دکوراسیون آشپزخانه بدون مرز

ارسال شده در: دکوراسیون آشپزخانه | ۰
دکوراسیون آشپزخانه بدون مرز

در اینجا چنیدن طرح از آشپزخانه‌هایی را مشاهده می‌کنید که امیدواریم برای شما در طراحی آشپزخانه الهام بخش باشد.

اولین نمونه با استفاده از رنگ‌ها محدوده آشپزخانه و فضای نشیمن را ترکیب کرده است و شما مرزی میان فضای آشپزخانه و محیط نمی‌بینید. استفاده از رنگ‌های سفید و زرد براق و گرفتن نور از سقف فضا را بسیار صمیمانه کرده است.
Kitchen decoration (1)
Kitchen decoration (2)

در دکوراسیون آشپزخانه زیر استفاده از رنگ خاکستری و قهوه‌ای دو رنگ خنثی فضای تاریکی را ایجاد کرده است اما همین فضا با اضافه شدن دو صندلی رنگی به کمی به تعادل بصری نزدیک شده است.

Kitchen decoration (3)
Kitchen decoration (4)
دکور کرم با چاشنی رنگ بنفش جذابیتی خاص به این آشپزخانه بخشیده است. ترکیب ۳۰% رنگ بنفش در کابینت، مبلمان و صندلی های میز اُپن فضا را چشم نواز کرده است. در صورتی که قصد استفاده از این دو رنگ را دارید به شما پیشاپیش بابت این انتخاب تبریک می‌گوییم.

Kitchen decoration (5)
Kitchen decoration (6)

وقتی عمده رنگ آشپزخانه شما سفید می‌شود فضای شما از نظر بصری بزرگتر به نظر می‌رسد. در طرح کابینت زیر به صورت بسیار هوشمندانه از آبی تیره فقط در دو بازشو کابینت بالا و باکس گوشه استفاده شده است. وجود چراغ‌های آویز در بالای اُپن یک خط مرزی و بصری شفاف ایجاد کرده است. معلق بودن هود بالای اجاق گاز فضای باز میان سقف تا اُپن را مانند لنگری نگهداری می‌کند.

Kitchen decoration (7)
Kitchen decoration (8)
در دکوراسیون آشپزخانه زیر، خط افق در کابینت بالا به صورت موجدار و پله پله‌ای ایجاد شده است تا از یکنواختی فضا از نظر بصری کاسته شود. رنگ زغالی(خاکستری) و مشکی کابینت‌ها فضا را بسیار سنگین و سرد کرده است به همین دلیل دیوارهای پس زمینه با رنگ سفید و کف از پارکت رنگ چوب روشن استفاده شده است تا از سنگینی فضا کم شود همچنین کابینت‌های پایین نیز سفید کار شده است؛ و برای کم کردن سردی فضا از رنگ قرمز در کنار رنگ خنثی استفاده شده است.
توجه داشته باشید در صورت استفاده از این مدل و رنگ‌های خاکستری و قرمز تعادل را با ترکیب رنگ‌های روشن حفظ کنید.

Kitchen decoration (9)
Kitchen decoration (10)

ترجمه و نوشته شده در تحریریه abcCAD
کانال دکوراسیون داخلی ما در تلگرام