دکوراسیون نشیمن سیاه و سفید

ارسال شده در: دکوراسیون نشیمن | ۰
دکوراسیون نشیمن سیاه و سفید

اشتباه نکنید، رنگ‌های سیاه و سفید تا ابد مد روز هستند و در هر فضایی استفاده شوند احساس مدرن‌تر شدن را به فضا می‌بخشند. در این پست دکوراسیون نشیمن سیاه و سفید را برسی می‌کنیم امیدواریم که مورد توجه شما همراهان همیشگی سایت abcCAD قرار بگیرد.
بله قبول دارم که شاید استفاده از رنگ سیاه در نشیمن شاید کار ترسناکی باشد اما از این دید نگاه کنید که این می‌تواند یک جهش در طراحی دکوراسیون باشد؛ طرحی که جسورانه است و هر کسی آن را انجام نمی‌دهد.
در این پست یک نمونه اتاق نشیمن با دکوراسیون سیاه و سفید با جلوه‌ای مجلل و برخی از ویژگی‌های رنگ‌های سیاه و سفید را را مورد برسی قرار می‌دهیم. برخی از نشیمن‌ها بزرگ و برخی کوچک هستند و نوع نور متفاوت آفتاب بسیار تاثیر گذار است پس در استفاده از این رنگ باید با هوشمندی زیادی طرح را پیش ببرید.
با این حال بدانید که استفاده از رنگ سیاه و سفید همیشه شما را در زمان معاصر و به روز جلوه می‌دهد.

Living Room Designs (21)

این اتاق با تم جنگل‌های تاریک و مات و پرده و کوسن های سفید و کرم و نواری از رنگ طلایی واقعا خیره کننده است. توجه کنید که در اینجا نور مستقیم طبیعی و رنگ سفید سقف باعث زیبایی دکوراسیون نشیمن شده است. استفاده به جا از تابلوی سیاه و سفید جذابیت فضا را بیشتر کرده است. دوستان عزیز در هنگام طراحی شما باید حتی به کوچکترین نکات موجود در فضا توجه کنید.

Living Room Designs (1)

دکوراسیون شامل یک فرش بافت، مبلمان مدرن، و میزهایی با سنگ مرمر لوکس می‌باشد.

Living Room Designs (2)

تابلوی فوکوس شده بر روی یک فیل با رنگ سیاه و سفید به عنوان نقطه کانونی جذاب عمل می‌کند، آویز دو لامپ به صورت هوشمندانه در فضای سفید تابلو جذابیت بیشتری ایجاد کرده است.

Living Room Designs (0)

روشنایی در دو طرف نوار طلایی یک بازی خیره کننده از نور و سایه را ایجاد کرده است.

Living Room Designs (3)

از این دید کاربری نشیمن بیشتر نمایش داده شده است. یک قفسه کتاب با دربی کشویی بزرگ برای محافظت از محتویات و نمایش آنها به ساکنین بر زیبایی دکور افزوده است.

Living Room Designs (4)

در واقع زیبایی دیوارهای سیاه از طریق نور طبیعی که از این پنجره وارد فضا می‌شود ایجاد می‌شود. توجه به جایگاه نور طبیعی در دکوراسیون بسیار مهم می‌باشد.

 Living Room Designs (5)

  تعبیه تلویزیون LED و محو کردن آن در پس زمینه مشکی جایگاه مدرن دکوراسیون داخلی را به رخ می‌کشد.

ترجمه و نوشته شده در تحریریه abcCAD
کانال دکوراسیون داخلی ما در تلگرام


دیدگاهی بنویسید