قرمز و زرد دو رنگ جادویی

ارسال شده در: دکوراسیون داخلی | ۰

قرمز و زرد دو رنگ جادویی در دنیای دکوراسیون داخلی هستند که به طراحان دکوراسیون داخلی قدرت مانور و جسارت بیشتری می‌دهد. البته ناگفته نماند که استفاده از این رنگ‌های خاص باید ترکیبی باشد تا باعث یکنواختی در دکوراسیون نشوند.
۲۰۱۶-۰۷-۱۷_۱۰۳۵۲۹
شما می‌توانید از رنگهای سفید، درصد کمی سیاه و یا سبز فسفری بسیار آرام در طراحی خود استفاده کنید، البته رنگ سبز فسفری در کنار رنگ زرد جلوه‌ای بسیار زیبا ایجاد می‌کند.
در جدیدترین تحقیقات دانشمندان دانشگاه کورتین کشور استرالیا بر روی گروهی از دانشجویان ثابت شده است که رنگ قرمز و زرد قابلیت تحریک سلول‌های مغزی را بیشتر از دیگر رنگها دارا می‌باشند. جالب اینجاست که بدانید رنگ‌های با طیف روشن باعث سستی و خواب‌آلودگی می‌شود.
۲۰۱۶-۰۷-۱۷_۱۰۴۰۰۴

کارشناسان قابلیت عملکرد ذهنی، قدرت یادگیری، شناخت حالات روانشناختی و فیزیولوژیکی مغزی داوطلبان را در اتاق‌هایی با رنگهای آبی، قرمز، زرد و به حالت رنگهای های پررنگ و کم رنگ آزمایش کرده و دریافتند که رنگهای تند مانند قرمز تاثیری مثبت بر بازده مغزی داوطلبان داشته است.(منبع باشگاه خبرنگاران جوان)
۲۰۱۶-۰۷-۱۷_۱۰۳۸۳۲

چنانچه دیوارها به رنگ های قرمز یا زرد باشند می توانند باعث ایجاد آرامش، افزایش تمرکز و حتی بالا رفتن نمرات درسی  دانش‌آموزان شوند.
تا به حال کارشناسان اعتقاد داشتند که اقامت در اتاق‌هایی با رنگ روشن می‌تواند باعث آرامش و افزایش راندمان تحصیلی دانش آموزان شود اما تحقیقات جدید نشان داده است که برعکس رنگ‌های تند مانند قرمز در افزایش قابلیت ذهنی موثر است.

۲۰۱۶-۰۷-۱۷_۱۰۴۲۳۸پس عزیزانی که قصد تغییر در دکوراسیون داخلی منزل خودتون دارید به جدیدترین نکات توجه کنید تا بهترین بازده را از دکوراسیون خود داشته باشید. کارفرمایانی که کار طراحی دکوراسیون خودشون به دفاتر معتبر می‌سپارند بدانند که همکاران ما با بهترین کیفیت پروژه شما را به انجام می‌رسونند. اما دوستانی که قصد دارند خودشون دست به کار بشن و با هزینه کمتری کار انجام بدهند اصلا نگران نباشید و با سایت ما جدترین مطالب و نکات دکوراسیون را دنبال کنید، گروه abcCAD با شما همراه است. حتی شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار ناچیز در صورت تمایل نقشه‌های سه بعدی منزل خودتون قبل از تغییرات مشاهده کنید و از نکات فنی گروه ما استفاده کنید. شما کاربران گرامی می‌توانید از طریق کانال تلگرام از جدیترین مطالب سایت اطلاع پیدا کنید و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۷۹۳۵۹۴۰۴ در ارتباط باشید.
ترجمه و نوشته شده در تحریریه abcCAD
کانال دکوراسیون داخلی ما در تلگرام

آیا این پست را پسندیدید؟
این پست را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارید و به ما رای بدهید. نظر و ارزیابی شما عزیزان باعث دلگرمی و پیشرفت ما می‌شود.

دیدگاهی بنویسید