خلاقیت دیوارها را زنده می‌کند

خلاقیت دیوارها را زنده می‌کند

سلام دوستان عزیز، امروز در این پست در مورد دیوار و خلاقیت‌‎هایی که شما می‌تونید روی اون به اجرا بگذارید صحبت می‌کنیم، همونطور که می‌دونید درصد بسیار زیادی از منزل شما رو دیوارها تشکیل دادن که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر گذار هستند.
عکس برگردان‌های جالبی می‌تونید توی بازار پیدا کنید و روی دیوارهای خودتون بچسبونید اما شما می‌تونید با یه کم خلاقیت طرح‌های جالبی رو توی اینترنت و دیگر منابع پیدا کنید و روی دیوار اجرا کنید.
خلاقیت دیوارها را زنده می‌کند
برای این کار کافیه اول یک دیوار انتخاب کنید مثلا دیوار نشیمن و بعد ابعاد دیوار مورد نظر و محدوده کار متر و یاداشت کنید، یه نقش با سلیقه خودتون توی اینترنت و از میان هزاران عکس انتخاب کنید البته هر عکسی نمی‌تونید بیشتر عکس‌های که راحت امکان دور بری داشته باشن توی فتوشاپ ویرایش کنید و به اندازه ابعادی از دیوار که متر کردید کوچک و یا بزرگ کنید، اگر خودتون این مهارت ندارید کافیه این کار به یک گرافیست بسپارید.

بعد از آماده شدن کار لیبل اختصاصی خودتون بر روی یک مقوای بزرگ چاپ کنید، توجه کنید اگر نقش شما خیلی بزرگ هست شما می‌تونید عکس خودتون روی چند مقوا چاپ کنید دقیقا مثل یک پازل و بعد از چاپ با یک کاتر داخل نقوش ببرید خوب تا اینجا خیلی کار پیش بردین کافیه روی قسمتی از دیوار که از قبل انتخاب کردین مقوا با چسب کاغذی خیلی دقیق بچسبونید، فکر نمی‌کنم لازم به ذکر باشه باید از قبل یه رنگ زمینه خوب برای کارتون انتخاب کنید.

خوب حالا با یک غلطک کوچک شروع کنید به رنگ زدن خیلی مواظب باشید باید رنگ به آرامی روی سطح بکشید به اصطلاح باید غلطک نیمه خشک باشه. اگر رنگ زمینه شما از طیف روشن هست رنگ لیبل شما باید تیره باشه و بلعکس. برای این کار ما انواع رنگ اکریلیک به شما دوستان عزیز توصیه می‌کنیم. خوب دیدن به همین راحتی و با کمترین هزینه می‌تونید در دکوراسیون منزل خودتون تغییر و تحول ایجاد کنید.

اتاق کودک

لیبل نشیمن

لیبل اتاق شخصی

لیبل چهره
خلاقیت دیوارها را زنده می‌کند
نوشته شده در تحریریه abcCAD
کانال دکوراسیون داخلی ما در تلگرام

آیا این پست را پسندیدید؟
این پست را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارید و به ما رای بدهید. نظر و ارزیابی شما عزیزان باعث دلگرمی و پیشرفت ما می‌شود

دیدگاهی بنویسید